Muu menu
Muu menu
Muu menu

Ubojnia Zwierząt-Rzeźnia Cezary Słonczewski powstała w 1992 r. jako mała rodzinna firma. Od początku swojej działalności ubojnia zajmowała się ubojem trzody chlewnej i bydła oraz sprzedażą półtusz wieprzowych i ćwierci wołowych.

Od 1993 roku firma współpracowała z Terenową Agencją Rynku Rolnego w Warszawie, Poznaniu i Toruniu, dostarczając półtusze wieprzowe do chłodni składowych na rezerwy krajowe oraz uczestniczyła w skupach interwencyjnych żywca wieprzowego i wołowego. Od 2004 roku zakład spełnia wymogi Unii Europejskiej oraz posiada uprawnienia do handlu na rynki Unii Europejskiej.

Obecnie zakład prowadzi własne skupy żywca wieprzowego i wołowego. Posiada specjalistyczne samochody do przewozu żywca z możliwością ważenia wagą elektroniczną na miejscu. Możliwy jest również odbiór żywca z gospodarstwa/hodowli własnym środkiem transportu. Termin płatności za dostarczony towar nie przekracza 14 dni (przelew bankowy), natomiast rolnicy, którzy prowadzą działalność gospodarczą mają możliwość otrzymania zapłaty w formie gotówki.

Zapraszamy do współpracy dostawców żywca wieprzowego oraz wołowego, oraz odbiorców półtuszy wieprzowych i ćwierci wołowych.